Jen pudrová to může být

Pudrové baleríny Melissa s výraznou mašlí, zdroj: http://www.Different.cz

Růžovou barvu mám ráda. Ne že bych se v té svítivě růžové nějak vyžívala, ale pár kousků doma také mám. Zato pudrově růžová, do té jsem se zamilovala. Jestli mě nějaký módní trend v poslední době oslovil, tak rozhodně tento tlumený, elegantní a nenucený odstín růžové.

V poslední době v mém šatníku převládají tlumenější barvy – béžová, hnědá, odstíny zlatavé. A k těmto všem skvěle zapadá i pudrová. Nemám pudrových kousků mnoho, ale přesto si téměř každý den spokojeně odcházím z domu v tomto tónu sladěná. Stačilo mi pár kousků. Inspirujte se ;)

Hlavním pudrovým kouskem je kabát od holandské značky Scotch&Soda. V poslední době mám problém sehnat zajímavý kabát, který nebude tuctový. Bohužel u Zary, Manga apod. jsem v poslední době měla pocit, že se nás ve stejném kabátu sejde na jakékoliv akci víc než dost. A tak jsem si  zamilovala značku Scotch&Soda, která je kvalitativně skvělá, cenově přijatelná a není na každém rohu. Tohle pudrové dlouhé sako (já tomu říkám kabát) má jemný světlý vzor a vypadá skvěle k černé i hnědé.

Pudrový kabát Scotch&Soda

Pudrový kabát Scotch&Soda, zdroj: http://www.Different.cz

Pudrový kabát Scotch&Soda

Pudrový kabát Scotch&Soda, zdroj: www.Different.cz

Abych pravdu řekla, původně jsem váhala ještě nad jedním – pudrovým Scotch&Soda s výraznějším vzorem geometrických motivů. Zaujala mě kombinace pudrové s krémově zlatou, ale jelikož byl oversized a těch už mám dost, vyhrál ten první. Pro inspiraci si prohlédněte ještě ten druhý.

Oversized pudrový kabát Scotch&Soda.

Oversized pudrový kabát Scotch&Soda, zdroj: http://www.Different.cz

Ležérní pudrový oversized kabát Scotch&Soda.

Ležérní pudrový oversized kabát Scotch&Soda, zdroj: www.Different.cz

Nedílnou součástí mých pudrových outfitů jsou také boty. Jak jinak – na jaro a léto – jedině Melissy. Chodím v nich každou sezónu od jara do podzimu a mám jich už opravdu hooodně. Na noze mi prostě skvěle sedí, jsou pohodlné a miluju ty chvíle, kdy mi kamarádka naproti od stolu říká, jak mi krásně voní boty :) Pudrové s mašlí tedy byly jasná volba letošního roku.

Pudrové baleríny Melissa s výraznou mašlí, zdroj: http://www.Different.cz

Pudrové baleríny Melissa s výraznou mašlí, zdroj: http://www.Different.cz

Moji nejmilejší trojici v nové pudrové mánii završuje malý šátek Louis Vuitton. Láska z fotky na první pohled, láska na druhý pohled naživo a láska na třetí pohled při nošení :) Tyhle dlouhé malé hedvábné šátky od Louis Vuitton mám moc ráda. Snadno se zavážou na mnoho způsobů – jako kravata, mašle na krku, čelenka do vlasů. Jakkoliv.

Šátek Louis Vuitton.

Šátek Louis Vuitton.

Stačí skutečně pár pudrových kousků, které doplníte o běžné basic topy nebo kalhoty ze šatníku a svěží jarní trendy outfit okouzlí vás i vaše okolí. Jen růžová to může být ;)

Share on
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

Sorry:

- Instagram feed not found.

Příhlášení k odběru článků

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Submit a comment