Michael Kors – ano nebo ne?

Nepotrpím si na drahé a luxusní oblečení. Asi proto, že umím nakupovat chytře a také kombinovat. Ale kabelky, to je jiná. Mojí vášní je už několik let Louis Vuitton. Miluju na té značce snad všechno – design, barevnost, styl, eleganci, nadčasovost, interiér obchodů a servis. Je to prostě vášeň, závislost. Nemusím tam nakupovat každý měsíc (což samozřejmě ani nejde!), protože několik krásných kabelek doma mám a když je mám zrovna na sobě, ten pocit si užívám.

Co se týče těchto luxusních, žádná jiná značka mě tolik nebaví a nezajímá, možná proto, že Vuittonka byla první a navíc jako dárek od manžela. Když se během posledních pár let na český trh začal dostávat Michael Kors, zarazila mě podobnost s kabelkami Louis Vuitton, s použitými designy apod. Nemůžu si pomoct, ale stále vnímám značku Michael Kors jako napodobeninu Louis Vuitton. Co třeba použití monogramu? Světlá kostka, Damier Azul, v porovnání se světlými kabelkami Michael Kors? Tvar ikonické Neverfull? Podobnost čistě náhodná?  Louis Vuitton a jejich motiv zámečku versus Michael Kors a přeska? Náhoda nebo záměr?

Ikonické Neverfull od Louis Vuitton..

Ikonická Neverfull od Louis Vuitton…

...versus Jet Set od Michael Kors. Podobnost čistě náhodná?

…versus Jet Set od Michael Kors. Podobnost čistě náhodná?

Michael Kors mi prostě k srdci nepřirostl. Nicméně nedávný výlet do outletového centra Ingolstadt v Německu prolomil ledy. Kamarádky se do obchodu Michael Kors div nerozběhly. Nedivím se – design obchodu je vždy lákavý, outletové ceny víc než příjemné a punc luxusního zboží je prostě atraktivní. Navíc vše za skutečně příznivé ceny, srovnatelné s běžnými konfekčními obchody. Ceny kabelek se zde pohybují od 80 EUR za základní modely až po 300 EUR za ty nejluxusnější. Peněženky v rozmezí od 30 EUR do 60 EUR se na Vás smějí už při vstupu do obchodu a pod tíhou okamžiku je nelehké odolat.

Nákupy v Michael Kors - Ingolstadt

Nákupy v Michael Kors – Ingolstadt

V oblasti kabelek zůstávám a zůstanu i nadále věrná hnědé LV klasice, ale peněžence Michael Kors za 39 EUR jsem prostě neodolala. Cena je v porovnání s českými obchody tak nízká, že by byl snad hřích ji tam nechat. A tak jsme s Michaelem prolomili ledy. Alespoň prozatím.

Moje nová Michael Kors peněženka

Moje nová Michael Kors peněženka

Jednoznačně doporučuji se za značkou Michael Kors vydat do zahraničí do outletu – i s cestou se Vám to vyplatí.

Share on
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

Sorry:

- Instagram feed not found.

Příhlášení k odběru článků

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Submit a comment