Vánoce – tipy na dárek pro muže

Tipy na dárek pro muže

Také na Vás ještě nedýchla ta pravá vánoční atmosféra? Štědrý den je tu co nevidět a já mám dárky jen pro dceru. Dobře, jsou jí 4 měsíce a ani netuší, co to Vánoce jsou, ale už pro ten pocit :) Myslela jsem si, že s příchodem miminka začneme s mužem Vánoce vnímat úplně jinak a budeme je o to víc prožívat. Věřím, že budeme. Ale až ty příští, které už si s ní jistě moc užijeme.

Letos to tedy budou takové “polovičaté” Vánoce. Už nebudou jen o nás dvou, a ty dětské rozzářené oči nás také ještě nečekají. Ale co tedy pod ten stromeček kromě chrastítek, dudlíků a nepotřebných bodíček zabalit? Co dát manželovi/příteli/partnerovi, který už dááávno všechno má a něco i třikrát?

Stylové módní doplňky pro muže

Stylové módní doplňky pro muže. Motýlek a kapesníček z Alfons.cz, náramky Decorus.cz

Moc se mi líbí současný trend pánských módních doplňků. Pánové o sebe začínají více dbát, což ale určitě neznamená, že se nám ulice zaplňují metrosexuály. Nenosí zimní lyžarskou bundu po městě, ale kupují si slušivé kabáty. Na to se hezky kouká, že? Už nenosí outdoorovou obuv pořád dokola, ale pořizují si pěkné kvalitní kožené boty. A když z těch bot vykukují kontrastující barevné ponožky, hmmm :) Dost bylo bílých a černých, co říkáte, dámy?

Barevné ponožky Happy Socks

Barevné ponožky Happy Socks z Different.cz sluší každému.

Pojďme letos ty naše muže podpořit v tomto pěkném trendu a pořiďme jim stylové pánské doplňky, které je motivují k další “práci” na sobě samých. Co třeba taková kytička/odznáček do klopy saka? Taková malá blbinka, ale odvede skvělou službu. Dává totiž okolí jasný signál “mám styl” a nejsem jen nějaký chlápek v saku. Je to srovnatelné třeba s naší dámskou broží nebo náušnicemi. A přiznejme si, proč náušnice nosíme? Vyjadřují náš styl a prostě jen zdobí. Tak ozdobme i naše muže.

Květina do klopy

Květina do klopy od Alfons.cz

Stejnou službu udělá i výrazný kapesníček do saka, zajímavá kravata nebo motýlek. Jistě, není moc příležitostí, kam si vzít motýlka. Ale když už, černých motýlků tam bude dost a barevným všem vytřete zrak. A mile oslníte. Tedy váš muž. Ale ten se bude dmout pýchou, jak má šikovnou ženu :) Pokud není váš muž sakový typ, ale volí spíše sportovnější styl, nic nezkazíte kvalitní šálou nebo náramkem. Kvalitní neznamená drahé. Všechny tyto pánské módní doplňky můžete pořídit i za příjemné ceny. Nebo spodní prádlo? To je vlastně i dárek pro vás ;)

Barevný pánský motýlek

Barevný pánský motýlek od Alfons.cz

Všechny moje tipy na dárek jsou v univerzální velikosti, tak jistě nešlápnete vedle. A já jen doufám, že si tento článek nepřečte můj muž :)

Share on
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

Sorry:

- Instagram feed not found.

Příhlášení k odběru článků

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

1 Comment

Submit a comment